Murata Electronics North America LQM21NNR33K10J
LQM21NNR33K10J picture photo
Mfg. Part Number
LQM21NNR33K10J
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQM21NNR33K10J.pdf
Availability of LQM21NNR33K10J
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQM21NNR33K10J Order Process
Ship out your order
Specifications of LQM21NNR33K10J
Internal Part NumberEIS-LQM21NNR33K10J
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQM21NNR33K10J today.
SeriesLQM21NNR
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQM21NNR33K10J
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQM21NN, LQM21NNR33K10J Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQM21NNR33K10J Details Description
Related parts for LQM21NNR33K10J
CONN HEADER 22POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
4 ROW R/A RECEPTACLE SOLDER datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 22POS datasheet.pdf
CONN 5P F-ATTCH 90D PG7 SCREW datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
ANT TWO-WAY VHF 170-180MHZ SMI datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf