Murata Electronics North America LQN21A33NJ04M00-01/T052
LQN21A33NJ04M00-01/T052 picture photo
Mfg. Part Number
LQN21A33NJ04M00-01/T052
Datasheet Download
LQN21A33NJ04M00-01/T052.pdf
Availability of LQN21A33NJ04M00-01/T052
QUANTITY
LQN21A33NJ04M00-01/T052 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQN21A33NJ04M00-01/T052
Internal Part NumberEIS-LQN21A33NJ04M00-01/T052
Delivery TimeIn stock, ship LQN21A33NJ04M00-01/T052 today.
SeriesLQN21A33NJ04M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMT
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQN21A33NJ04M00-01/T052
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQN21A33NJ04M00-01/T052 Details Description
Related parts for LQN21A33NJ04M00-01/T052
SHROUDED HEADER 60 POS RT ANGLE datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 25V 10% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 100V X7R 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
RES 8.06 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
FUSE AUTO 15A 58VDC BLADE MINI datasheet.pdf
FIXED IND 82UH 155MA 8.1 OHM TH datasheet.pdf
HAR-BUS HM MEL. TYP A, AFS 2, TU datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf