Murata Electronics North America LQN2A33NM02M01-100
LQN2A33NM02M01-100 picture photo
Mfg. Part Number
LQN2A33NM02M01-100
Datasheet Download
LQN2A33NM02M01-100.pdf
Availability of LQN2A33NM02M01-100
QUANTITY
LQN2A33NM02M01-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQN2A33NM02M01-100
Internal Part NumberEIS-LQN2A33NM02M01-100
Delivery TimeIn stock, ship LQN2A33NM02M01-100 today.
SeriesLQN2A33NM0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQN2A33NM02M01-100
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQN2A33NM, LQN2A33NM02M01-100 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQN2A33NM02M01-100 Details Description
Related parts for LQN2A33NM02M01-100
MOSFET N-CH 100V 5.6A D2PAK datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.1A TO220-7 datasheet.pdf
CONN HEADER 13POS .100" SNGL TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 330PF 10V X7R 0603 datasheet.pdf
RES SMD 422 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 75PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT POLY 47UF 10V 1411 datasheet.pdf