Murata Electronics North America LQP03TN10NJ00D
LQP03TN10NJ00D picture photo
Mfg. Part Number
LQP03TN10NJ00D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
INDUCTOR
Datasheet Download
LQP03TN10NJ00D.pdf
Availability of LQP03TN10NJ00D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQP03TN10NJ00D Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP03TN10NJ00D
Internal Part NumberEIS-LQP03TN10NJ00D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQP03TN10NJ00D today.
SeriesLQP03TN1
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP03TN10NJ00D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQP03TN, LQP03TN10NJ00D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQP03TN10NJ00D Details Description
Related parts for LQP03TN10NJ00D
IC MCU 16BIT ROMLESS 100QFP datasheet.pdf
IC REG LDO 2.7V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 10A ECH8 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 26POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
ZACK MARKER STRIP datasheet.pdf
RES 169K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
REELCLEANER CONN CLEANER datasheet.pdf
RES 20.48K OHM 0.6W 0.02% RADIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.5KV 500MA AXIAL datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.3V SMD datasheet.pdf