Murata Electronics North America LQP10A2N2B00TM00-01
LQP10A2N2B00TM00-01 picture photo
Mfg. Part Number
LQP10A2N2B00TM00-01
Datasheet Download
LQP10A2N2B00TM00-01.pdf
Availability of LQP10A2N2B00TM00-01
QUANTITY
LQP10A2N2B00TM00-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP10A2N2B00TM00-01
Internal Part NumberEIS-LQP10A2N2B00TM00-01
Delivery TimeIn stock, ship LQP10A2N2B00TM00-01 today.
SeriesLQP10A2N2B0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type201
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP10A2N2B00TM00-01
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQP10A2N2, LQP10A2N2B00TM00-01 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQP10A2N2B00TM00-01 Details Description
Related parts for LQP10A2N2B00TM00-01
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH R/A datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 600V 30A DIN RAIL datasheet.pdf
CAP CER 560PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 400PF 14KV R85 DISK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 400W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
USB INSERT datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
CAP CER 10PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf