Murata Electronics North America LQP10A3N9B02T1M00
LQP10A3N9B02T1M00 picture photo
Mfg. Part Number
LQP10A3N9B02T1M00
Datasheet Download
LQP10A3N9B02T1M00.pdf
Availability of LQP10A3N9B02T1M00
QUANTITY
LQP10A3N9B02T1M00 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP10A3N9B02T1M00
Internal Part NumberEIS-LQP10A3N9B02T1M00
Delivery TimeIn stock, ship LQP10A3N9B02T1M00 today.
SeriesLQP10A3N9B
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP10A3N9B02T1M00
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQP10A3N, LQP10A3N9B02T1M00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQP10A3N9B02T1M00 Details Description
Related parts for LQP10A3N9B02T1M00
RES SMD 475 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 10UF 6.3V X7R 1206 datasheet.pdf
IC CONV CTLR POE-PD 13W 20-TSSOP datasheet.pdf
SOLDER MASK LATEX PEELABLE 5OZ datasheet.pdf
UNIV POWER CAP HSG 2P P/MOUNT datasheet.pdf
RES SMD 9.31KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS SKT datasheet.pdf
5MMSL PM LD PNP F SHP R 3M datasheet.pdf
IC REG LDO 1.85V 0.15A 4X2SON datasheet.pdf
FIXED IND 250UH 3.8A 130 MOHM TH datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 19POS TIN datasheet.pdf
RES 5.263 OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf