Murata Electronics North America LQP10A4N3B02PTM00-03
LQP10A4N3B02PTM00-03 picture photo
Mfg. Part Number
LQP10A4N3B02PTM00-03
Datasheet Download
LQP10A4N3B02PTM00-03.pdf
Availability of LQP10A4N3B02PTM00-03
QUANTITY
LQP10A4N3B02PTM00-03 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP10A4N3B02PTM00-03
Internal Part NumberEIS-LQP10A4N3B02PTM00-03
Delivery TimeIn stock, ship LQP10A4N3B02PTM00-03 today.
SeriesLQP10A4N3B02
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeO402
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP10A4N3B02PTM00-03
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQP10A4N3B02PTM00-03 Details Description
Related parts for LQP10A4N3B02PTM00-03
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 26 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 18-22 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 WW datasheet.pdf
CONN HEADER R/A 12POS GOLD SMD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 35W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125" datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS INLINE PIN datasheet.pdf
HD-I 5SMPO070F090O LEADMAKER datasheet.pdf
HD 38999 19C 19#23 PIN RECP datasheet.pdf
HD 38999 121C 121#23 PIN RECP datasheet.pdf
Capacitors TRIMMER 1.4-3PF 100V SMD datasheet.pdf