Murata Electronics North America LQP15MN3N3C02D@@@
LQP15MN3N3C02D@@@ picture photo
Mfg. Part Number
LQP15MN3N3C02D@@@
Datasheet Download
LQP15MN3N3C02D@@@.pdf
Availability of LQP15MN3N3C02D@@@
QUANTITY
LQP15MN3N3C02D@@@ Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP15MN3N3C02D@@@
Internal Part NumberEIS-LQP15MN3N3C02D@@@
Delivery TimeIn stock, ship LQP15MN3N3C02D@@@ today.
SeriesLQP15MN3N3
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD0402
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP15MN3N3C02D@@@
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQP15MN3, LQP15MN3N3C02D@@@ Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQP15MN3N3C02D@@@ Details Description
Related parts for LQP15MN3N3C02D@@@
IC DRIVER SGL HS DIFF SOT23-5 datasheet.pdf
HEAT SHRINK BLU 3/8" X 200' datasheet.pdf
XFRMR SEMI-TORO 24VA THRU HOLE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125 SQ WW datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
TRIMMER 1M OHM 0.5W TH datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 5% 6V AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.3A 6TMLF datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 256KB FLASH 44VTLA datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 79POS PIN datasheet.pdf