Murata Electronics North America LQP21AR10G14M00-03/T050
LQP21AR10G14M00-03/T050 picture photo
Mfg. Part Number
LQP21AR10G14M00-03/T050
Datasheet Download
LQP21AR10G14M00-03/T050.pdf
Availability of LQP21AR10G14M00-03/T050
QUANTITY
LQP21AR10G14M00-03/T050 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP21AR10G14M00-03/T050
Internal Part NumberEIS-LQP21AR10G14M00-03/T050
Delivery TimeIn stock, ship LQP21AR10G14M00-03/T050 today.
SeriesLQP21AR10G14M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type08054K
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP21AR10G14M00-03/T050
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQP21AR10G14M00-03/T050 Details Description
Related parts for LQP21AR10G14M00-03/T050
CONN PCMCIA CARD PUSH-PULL datasheet.pdf
FIXED IND 12NH 200MA 400 MOHM datasheet.pdf
LED GREEN/RED CLEAR 4SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RES SMD 4.99K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf