Murata Electronics North America LQP31A22NG04M00-01/T050
LQP31A22NG04M00-01/T050 picture photo
Mfg. Part Number
LQP31A22NG04M00-01/T050
Datasheet Download
LQP31A22NG04M00-01/T050.pdf
Availability of LQP31A22NG04M00-01/T050
QUANTITY
LQP31A22NG04M00-01/T050 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP31A22NG04M00-01/T050
Internal Part NumberEIS-LQP31A22NG04M00-01/T050
Delivery TimeIn stock, ship LQP31A22NG04M00-01/T050 today.
SeriesLQP31A22NG04M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP31A22NG04M00-01/T050
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQP31A22NG04M00-01/T050 Details Description
Related parts for LQP31A22NG04M00-01/T050
CONN HEADER 6POS 4.2MM VERT GOLD datasheet.pdf
CAP THIN FILM 0.1PF 50V 0603 datasheet.pdf
MODULE SPM 250V 3A SPM23-AA datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 8VSSOP datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 20ppm 24pF 50 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 165K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
PGA SOLDER TAIL 1.27MM datasheet.pdf
BERG II 0.100" DUAL ST datasheet.pdf