Murata Electronics North America LQP31A4N7J04M00-01/T050
LQP31A4N7J04M00-01/T050 picture photo
Mfg. Part Number
LQP31A4N7J04M00-01/T050
Datasheet Download
LQP31A4N7J04M00-01/T050.pdf
Availability of LQP31A4N7J04M00-01/T050
QUANTITY
LQP31A4N7J04M00-01/T050 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP31A4N7J04M00-01/T050
Internal Part NumberEIS-LQP31A4N7J04M00-01/T050
Delivery TimeIn stock, ship LQP31A4N7J04M00-01/T050 today.
SeriesLQP31A4N7J04M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP31A4N7J04M00-01/T050
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQP31A4N7J04M00-01/T050 Details Description
Related parts for LQP31A4N7J04M00-01/T050
AC/DC CONVERTER 5V 15W datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 13POS R/A 5MM datasheet.pdf
DIODE BRIDGE 100V 2A WOM datasheet.pdf
TERMINAL WDU 6 SL COMBI WEMID datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
IC OSC VCXO 300MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HOTGAS NOZZLE RD11 5SK413 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
WP-G BRASS IP40 M20 datasheet.pdf
RES 91 OHM 13W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.7M OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf