Murata Electronics North America LQW1005A15NJ00T1M00-03
LQW1005A15NJ00T1M00-03 picture photo
Mfg. Part Number
LQW1005A15NJ00T1M00-03
Datasheet Download
LQW1005A15NJ00T1M00-03.pdf
Availability of LQW1005A15NJ00T1M00-03
QUANTITY
LQW1005A15NJ00T1M00-03 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW1005A15NJ00T1M00-03
Internal Part NumberEIS-LQW1005A15NJ00T1M00-03
Delivery TimeIn stock, ship LQW1005A15NJ00T1M00-03 today.
SeriesLQW1005A15NJ0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW1005A15NJ00T1M00-03
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQW1005A15NJ00T1M00-03 Details Description
Related parts for LQW1005A15NJ00T1M00-03
RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 220MA 1.3 OHM TH datasheet.pdf
KIT ICE POD FOR CY8C24X23 datasheet.pdf
IC BUS SWITCH DUAL 1X1 8DFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf
RES 24.6K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 39.2K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 5.6UF 10% 305VAC RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V X7R 0402 datasheet.pdf
CAP CER 2.4PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
SWITCH PLNGR SPST-NO 16A datasheet.pdf
CAP FILM 0.0015UF 5% 1250VDC AXI datasheet.pdf