Murata Electronics North America LQW15AN13NG00
LQW15AN13NG00 picture photo
Mfg. Part Number
LQW15AN13NG00
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW15AN13NG00.pdf
Availability of LQW15AN13NG00
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW15AN13NG00 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW15AN13NG00
Internal Part NumberEIS-LQW15AN13NG00
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW15AN13NG00 today.
SeriesLQW15AN
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW15AN13NG00
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW15A, LQW15AN13NG00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW15AN13NG00 Details Description
Related parts for LQW15AN13NG00
BIND POST MINI DBL BASE TIN RED datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM datasheet.pdf
RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT INLINE 5POS PIN datasheet.pdf
GSS SAFETY LIMIT SW 3NC/1NO datasheet.pdf
RES 1.57325K OHM 0.6W 0.1% RAD datasheet.pdf
BOARD DEMO FOR ADC1413D080W1 datasheet.pdf
CONN ADAPTER 30P-30P F-M PNL MNT datasheet.pdf
RES 5.11 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf