Murata Electronics North America LQW15AN2N2D10B
LQW15AN2N2D10B picture photo
Mfg. Part Number
LQW15AN2N2D10B
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW15AN2N2D10B.pdf
Availability of LQW15AN2N2D10B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW15AN2N2D10B Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW15AN2N2D10B
Internal Part NumberEIS-LQW15AN2N2D10B
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW15AN2N2D10B today.
SeriesLQW15AN2
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW15AN2N2D10B
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW15AN, LQW15AN2N2D10B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW15AN2N2D10B Details Description
Related parts for LQW15AN2N2D10B
FIXED IND 330NH 450MA 450 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 11 OHM 0.5% 1/16W 0816 datasheet.pdf
LED 4 ELEMENT RED 24V T-1 BI-PIN datasheet.pdf
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 1A DO213AB datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 14-18 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 50V 10% BX 1808 datasheet.pdf
RES 14K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
DIODE ZENER 82V 1W DO214AC datasheet.pdf