Murata Electronics North America LQW15AN39NJ00J
LQW15AN39NJ00J picture photo
Mfg. Part Number
LQW15AN39NJ00J
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW15AN39NJ00J.pdf
Availability of LQW15AN39NJ00J
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW15AN39NJ00J Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW15AN39NJ00J
Internal Part NumberEIS-LQW15AN39NJ00J
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW15AN39NJ00J today.
SeriesLQW15AN3
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeINSTOCKPACK40000
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW15AN39NJ00J
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW15AN, LQW15AN39NJ00J Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW15AN39NJ00J Details Description
Related parts for LQW15AN39NJ00J
IC REG BUCK 1.8V 0.5A SYNC 8DFN datasheet.pdf
CONN HEADER 22POS 4.2MM VERT TIN datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR NCP1582DR2G datasheet.pdf
CONV DC/DC 25W 5V datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 10MA 1.5 OHM SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 13V 500MW 1206 datasheet.pdf
SENSOR PRESS GAUGE 10" H2O 8DIP datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 3W datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2.5A LGA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 8POS PIN datasheet.pdf