Murata Electronics North America LQW15AN4N3D00B
LQW15AN4N3D00B picture photo
Mfg. Part Number
LQW15AN4N3D00B
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW15AN4N3D00B.pdf
Availability of LQW15AN4N3D00B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW15AN4N3D00B Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW15AN4N3D00B
Internal Part NumberEIS-LQW15AN4N3D00B
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW15AN4N3D00B today.
SeriesLQW15AN4
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW15AN4N3D00B
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW15AN, LQW15AN4N3D00B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW15AN4N3D00B Details Description
Related parts for LQW15AN4N3D00B
IC MOSFET HS PWR SW 5A 8-SOIC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 75V 75A D2PAK datasheet.pdf
RES SMD 698K OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
PHOTO COLOR MARK datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 2SMD datasheet.pdf
PIN,.062 DIA,.045 SQ POST,LP datasheet.pdf
MICRO-D PLUG 21POS SKT 10" WIRE datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 5% 15V AXIAL datasheet.pdf
RES 665K OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 3900PF 50V C0G 0603 datasheet.pdf
RES SMD 2M OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 256KB FLASH 64MHZ 64LQFP datasheet.pdf