Murata Electronics North America LQW15AN68NJ00
LQW15AN68NJ00 picture photo
Mfg. Part Number
LQW15AN68NJ00
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW15AN68NJ00.pdf
Availability of LQW15AN68NJ00
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW15AN68NJ00 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW15AN68NJ00
Internal Part NumberEIS-LQW15AN68NJ00
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW15AN68NJ00 today.
SeriesLQW15AN
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW15AN68NJ00
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW15A, LQW15AN68NJ00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW15AN68NJ00 Details Description
Related parts for LQW15AN68NJ00
RES ARRAY 5 RES 47K OHM 10SIP datasheet.pdf
IC VREF GEN 8CH TFT-LCD 24-QFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 360 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 100PF 1KV X7R 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER 15POS R/A .100 GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 2M OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
DIN CONNECTOR 16 POS TH datasheet.pdf
MICRO 31C S 120" WHT JACKS NI datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 1.8V SMD datasheet.pdf