Murata Electronics North America LQW15ANR22J00D
LQW15ANR22J00D picture photo
Mfg. Part Number
LQW15ANR22J00D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW15ANR22J00D.pdf
Availability of LQW15ANR22J00D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW15ANR22J00D Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW15ANR22J00D
Internal Part NumberEIS-LQW15ANR22J00D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW15ANR22J00D today.
SeriesLQW15ANR
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW15ANR22J00D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW15AN, LQW15ANR22J00D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW15ANR22J00D Details Description
Related parts for LQW15ANR22J00D
Z86E15 40-DIP PROG ADAPTER datasheet.pdf
IC MONITOR PREC TRPL SPPLY 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 2.21 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 215 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS CBL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN datasheet.pdf
PROCESS METER 4-20MA LED PNL MT datasheet.pdf
HD VT TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf