Murata Electronics North America LQW15ANR33J00D
LQW15ANR33J00D picture photo
Mfg. Part Number
LQW15ANR33J00D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW15ANR33J00D.pdf
Availability of LQW15ANR33J00D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW15ANR33J00D Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW15ANR33J00D
Internal Part NumberEIS-LQW15ANR33J00D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW15ANR33J00D today.
SeriesLQW15ANR
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW15ANR33J00D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW15AN, LQW15ANR33J00D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW15ANR33J00D Details Description
Related parts for LQW15ANR33J00D
OPTOISO 3.75KV TRNSMTR 8DIP GW datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 1.5A 10SON datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES 150 OHM 1/8W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.437" (11.10mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
LED GREEN/YLW CLEAR 0603 SMD datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 10 RES 270 OHM 20SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 280MA 4 OHM SMD datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V datasheet.pdf
22UF 40V 4,5X10MM 85C 2500H datasheet.pdf