Murata Electronics North America LQW1608A12NJ00T1M00-03
LQW1608A12NJ00T1M00-03 picture photo
Mfg. Part Number
LQW1608A12NJ00T1M00-03
Datasheet Download
LQW1608A12NJ00T1M00-03.pdf
Availability of LQW1608A12NJ00T1M00-03
QUANTITY
LQW1608A12NJ00T1M00-03 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW1608A12NJ00T1M00-03
Internal Part NumberEIS-LQW1608A12NJ00T1M00-03
Delivery TimeIn stock, ship LQW1608A12NJ00T1M00-03 today.
SeriesLQW1608A12NJ0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW1608A12NJ00T1M00-03
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQW1608A12NJ00T1M00-03 Details Description
Related parts for LQW1608A12NJ00T1M00-03
CAP TACTILE OVAL BLUE/AQUA datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN HEADR 4POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
CRIMP EYELET FOR FC/SC/ST CONN datasheet.pdf
SENSOR OPTO TRANS 3.81MM REFL datasheet.pdf
RES 9.1K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 470PF 200V X7R 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD datasheet.pdf
TWEEZER SMD PROBE datasheet.pdf
SCR 100V 35A TO48 datasheet.pdf
RES SMD 1.2M OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf