Murata Electronics North America LQW1608A13NG00T1M00-03
LQW1608A13NG00T1M00-03 picture photo
Mfg. Part Number
LQW1608A13NG00T1M00-03
Datasheet Download
LQW1608A13NG00T1M00-03.pdf
Availability of LQW1608A13NG00T1M00-03
QUANTITY
LQW1608A13NG00T1M00-03 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW1608A13NG00T1M00-03
Internal Part NumberEIS-LQW1608A13NG00T1M00-03
Delivery TimeIn stock, ship LQW1608A13NG00T1M00-03 today.
SeriesLQW1608A13NG0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type0603 13NH
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW1608A13NG00T1M00-03
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQW1608A13NG00T1M00-03 Details Description
Related parts for LQW1608A13NG00T1M00-03
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 50V 10% 2312 datasheet.pdf
CONN HEADER 9POS VERT .156 GOLD datasheet.pdf
CONN PLUG 66POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
IC MCU 32BIT AUTOMOTIVE 144LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
LABEL THERMAL TRANSFER datasheet.pdf
CABINET COOLING PANEL datasheet.pdf
CAP FILM 470NF10%275VAC RADIAL datasheet.pdf