Murata Electronics North America LQW1608A33NJ00T1M00-01
LQW1608A33NJ00T1M00-01 picture photo
Mfg. Part Number
LQW1608A33NJ00T1M00-01
Datasheet Download
LQW1608A33NJ00T1M00-01.pdf
Availability of LQW1608A33NJ00T1M00-01
QUANTITY
LQW1608A33NJ00T1M00-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW1608A33NJ00T1M00-01
Internal Part NumberEIS-LQW1608A33NJ00T1M00-01
Delivery TimeIn stock, ship LQW1608A33NJ00T1M00-01 today.
SeriesLQW1608A33NJ0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW1608A33NJ00T1M00-01
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQW1608A33NJ00T1M00-01 Details Description
Related parts for LQW1608A33NJ00T1M00-01
FUSE WASHER RUBBER 0.938" BLACK datasheet.pdf
IC BUCK CTRLR 8BIT PROG 40-LFCSP datasheet.pdf
MODEM V.92 SERIAL DATA 3.3V datasheet.pdf
IC MXR/OSC AND SYNTH 38-TSSOP datasheet.pdf
IC RF SWITCH SPDT 75OHM 20-QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
RING VERSAKRIMP (H-382-58) datasheet.pdf
RES 681K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
SOLID STATE RELAY datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf