Murata Electronics North America LQW1608AR33J00T1M00-03
LQW1608AR33J00T1M00-03 picture photo
Mfg. Part Number
LQW1608AR33J00T1M00-03
Datasheet Download
LQW1608AR33J00T1M00-03.pdf
Availability of LQW1608AR33J00T1M00-03
QUANTITY
LQW1608AR33J00T1M00-03 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW1608AR33J00T1M00-03
Internal Part NumberEIS-LQW1608AR33J00T1M00-03
Delivery TimeIn stock, ship LQW1608AR33J00T1M00-03 today.
SeriesLQW1608AR33J0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW1608AR33J00T1M00-03
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQW1608AR33J00T1M00-03 Details Description
Related parts for LQW1608AR33J00T1M00-03
CARRIER TAG T3 FOR 3S 100/PK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EYELET datasheet.pdf
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMB datasheet.pdf
SENSOR 50PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.5A 8SOIC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
RES 374 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603 datasheet.pdf
CONN HDR 50POS .5MM SMD GOLD datasheet.pdf