Murata Electronics North America LQW18AN30NJ00J
LQW18AN30NJ00J picture photo
Mfg. Part Number
LQW18AN30NJ00J
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW18AN30NJ00J.pdf
Availability of LQW18AN30NJ00J
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW18AN30NJ00J Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW18AN30NJ00J
Internal Part NumberEIS-LQW18AN30NJ00J
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW18AN30NJ00J today.
SeriesLQW18AN3
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW18AN30NJ00J
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW18AN, LQW18AN30NJ00J Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW18AN30NJ00J Details Description
Related parts for LQW18AN30NJ00J
JUMPER-H9991TR/1853 WH/X 3" datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 11POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM 16-QFN datasheet.pdf
RES SMD 27.4K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER 4X1 16TSSOP datasheet.pdf
MAGNETICS RF TRANSFORMER THT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE A 48 CKTS LGT 229 datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE 1-WIRE TO92-3 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAP FILM 1.8 UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf