Murata Electronics North America LQW21ANR15J00D
LQW21ANR15J00D picture photo
Mfg. Part Number
LQW21ANR15J00D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW21ANR15J00D.pdf
Availability of LQW21ANR15J00D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW21ANR15J00D Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW21ANR15J00D
Internal Part NumberEIS-LQW21ANR15J00D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW21ANR15J00D today.
SeriesLQW21ANR
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW21ANR15J00D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW21AN, LQW21ANR15J00D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW21ANR15J00D Details Description
Related parts for LQW21ANR15J00D
RES SMD 47 OHM 5% 3W J LEAD datasheet.pdf
RES SMD 191 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MODULE PWR ENTRY FUSE FILTER 3A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CONN HSG JAM NUT RCPT 15POS datasheet.pdf
IMPACT BP 3X8 GR SN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
RES 54.9K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 143 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf