Murata Electronics North America LQW2BHN15NSJ01L
LQW2BHN15NSJ01L picture photo
Mfg. Part Number
LQW2BHN15NSJ01L
Datasheet Download
LQW2BHN15NSJ01L.pdf
Availability of LQW2BHN15NSJ01L
QUANTITY
LQW2BHN15NSJ01L Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW2BHN15NSJ01L
Internal Part NumberEIS-LQW2BHN15NSJ01L
Delivery TimeIn stock, ship LQW2BHN15NSJ01L today.
SeriesLQW2BHN15
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW2BHN15NSJ01L
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW2BHN, LQW2BHN15NSJ01L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW2BHN15NSJ01L Details Description
Related parts for LQW2BHN15NSJ01L
FIXED IND 15UH 1.8A 90 MOHM SMD datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC datasheet.pdf
IC OSC SILICON 5MHZ 8-MSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 3.2W D 9DSBGA datasheet.pdf
RES SMD 68.1K OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 300 OHM 12W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS CABLE SKT datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf