Souriau Connection Technology LRMXSK-24DE5
LRMXSK-24DE5 picture photo
Mfg. Part Number
LRMXSK-24DE5
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
#8 SIZE TWIN TRI-AX CABL
Datasheet Download
LRMXSK-24DE5.pdf
Availability of LRMXSK-24DE5
QUANTITY
LRMXSK-24DE5 Order Process
Ship out your order
Specifications of LRMXSK-24DE5
Internal Part NumberEIS-LRMXSK-24DE5
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LRMXSK-24DE5
Related LinksLRMXSK, LRMXSK-24DE5 Datasheet, Souriau Connection Technology Distributor
LRMXSK-24DE5 Details Description
Related parts for LRMXSK-24DE5
RES SMD 27.4K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CABL SMB R/A JACK-JACK RG316 24" datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 6PIN SLD CUP datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
IC VIDEO PROCESSOR ADV 484TFBGA datasheet.pdf
WASHER FLAT M2 NYLON NATURAL datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
DISPLAY 14-SEG YLW 2DIGIT CC datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 1.78K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf