Greenlee Communications LS60LA230
LS60LA230 picture photo
Mfg. Part Number
LS60LA230
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
DRIVER PUNCH 230V AC ADAPTER
Datasheet Download
LS60LA230.pdf
Availability of LS60LA230
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LS60LA230 Order Process
Ship out your order
Specifications of LS60LA230
Internal Part NumberEIS-LS60LA230
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LS60LA230
Related LinksLS60, LS60LA230 Datasheet, Greenlee Communications Distributor
LS60LA230 Details Description
Related parts for LS60LA230
CONN HEADR BRKWAY .100 58POS R/A datasheet.pdf
SENSOR MAGNETORESISTIVE SS DIG datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 26 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
CONN HEADER 5POS VERT .100 GOLD datasheet.pdf
RES 17.8K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 8POS SKT datasheet.pdf
LED PMI SNAP-IN RED PVC FREE datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
COMBO 13W3 M PCB R/A HP TIN datasheet.pdf
CAP ALUM .01F 25V -10/+30% SCREW datasheet.pdf