Panduit LWC38-H25-D14
LWC38-H25-D14 picture photo
Mfg. Part Number
LWC38-H25-D14
Manufacturer
Product Category
Clamps and Clips
Brief Description
CLIP LATCHING PUSH MOUNT
Datasheet Download
LWC38-H25-D14.pdf
Availability of LWC38-H25-D14
QUANTITY
LWC38-H25-D14 Order Process
Ship out your order
Specifications of LWC38-H25-D14
Internal Part NumberEIS-LWC38-H25-D14
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
SeriesLWC
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LWC38-H25-D14
Related LinksLWC38-, LWC38-H25-D14 Datasheet, Panduit Distributor
LWC38-H25-D14 Details Description
Related parts for LWC38-H25-D14
RES SMD 768 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS VERT DL TIN datasheet.pdf
RES 88.7K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 13POS THRUHL datasheet.pdf
POSITIONER datasheet.pdf
HEATSINK TO-220 DUAL datasheet.pdf
OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf