Littelfuse M1000.0280
M1000.0280 picture photo
Mfg. Part Number
M1000.0280
Manufacturer
Product Category
Specialized
Brief Description
ALARM ANNUNCIATOR
Datasheet Download
M1000.0280.pdf
Availability of M1000.0280
QUANTITY
M1000.0280 Order Process
Ship out your order
Specifications of M1000.0280
Internal Part NumberEIS-M1000.0280
Lead Free Status / RoHS StatusLead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilySpecialized
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M1000.0280
Related LinksM1000, M1000.0280 Datasheet, Littelfuse Distributor
M1000.0280 Details Description
Related parts for M1000.0280
IDC CABLE - CSC26G/AE26M/X datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 420MA 900 MOHM datasheet.pdf
CONN TERM BLK PCB 5.08MM 3POS OR datasheet.pdf
LED RED CLEAR 2SMD datasheet.pdf
3900113-3421=3900113-3421 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
RES 732 OHM 1/4W 0.01% AXIAL datasheet.pdf