Integrated Device Technology (IDT) M1020-11I155.5200T
M1020-11I155.5200T picture photo
Mfg. Part Number
M1020-11I155.5200T
Datasheet Download
M1020-11I155.5200T.pdf
Availability of M1020-11I155.5200T
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
M1020-11I155.5200T Order Process
Ship out your order
Specifications of M1020-11I155.5200T
Internal Part NumberEIS-M1020-11I155.5200T
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Devices 20/Mar/2013
PCN Design/SpecificationAssembly Lot Number Scheme 12/Oct/2013
Standard Package500
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
InputLVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL
OutputLVPECL
Differential - Input:OutputYes/Yes
Frequency - Max155.52MHz
Divider/MultiplierYes/No
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M1020-11I155.5200T
Related LinksM1020-11I, M1020-11I155.5200T Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
M1020-11I155.5200T Details Description
Related parts for M1020-11I155.5200T
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 40 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
GUIDE PIN .100"SHD HD .100" VER datasheet.pdf
CA251 COMPILER KIT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT datasheet.pdf
PUNCH datasheet.pdf
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AC datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf