Integrated Device Technology (IDT) M1020-13I155.5200T
M1020-13I155.5200T picture photo
Mfg. Part Number
M1020-13I155.5200T
Datasheet Download
M1020-13I155.5200T.pdf
Availability of M1020-13I155.5200T
QUANTITY
M1020-13I155.5200T Order Process
Ship out your order
Specifications of M1020-13I155.5200T
Internal Part NumberEIS-M1020-13I155.5200T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
InputLVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL
Output-
Differential - Input:OutputYes/Yes
Frequency - Max155.52MHz
Divider/MultiplierYes/No
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M1020-13I155.5200T
Related LinksM1020-13I, M1020-13I155.5200T Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
M1020-13I155.5200T Details Description
Related parts for M1020-13I155.5200T
HANDLE .625X.281" 10-32THR BRASS datasheet.pdf
LABEL LSR POLY SIL 2.00 X 1.00" datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
PNL MNT AMBER W/WIRE 12" datasheet.pdf
BLZP 5.00/20/180LR SN OR BX datasheet.pdf
LM 5.08/14/135 3.5SN BK BX datasheet.pdf
TVS DIODE 24VWM POWERMITE datasheet.pdf
SWITCH ROTARY 3PDT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
DIODE ZENER 1.7A 75V DO35 datasheet.pdf