Harwin Inc. M22-5321546R
M22-5321546R picture photo
Mfg. Part Number
M22-5321546R
Brief Description
15+15 DIL SMT PICK/PLACE HDR
Datasheet Download
M22-5321546R.pdf
Availability of M22-5321546R
QUANTITY
M22-5321546R Order Process
Ship out your order
Specifications of M22-5321546R
Internal Part NumberEIS-M22-5321546R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package700
SeriesM22
PackagingTape & Reel (TR)
Contact TypeMale Pin
Connector TypeHeader, Unshrouded, Breakaway
Number of Positions30
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.079" (2.00mm)
Contact Mating Length0.138" (3.50mm)
Mounting TypeSurface Mount
Features-
Contact FinishTin
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M22-5321546R
Related LinksM22-53, M22-5321546R Datasheet, Harwin Inc. Distributor
M22-5321546R Details Description
Related parts for M22-5321546R
IC SUPERVISOR CPU 64K EE 8-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 124PS .8MM DL GOLD SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
KIT BOE-BOT REFRESHER PACK datasheet.pdf
CONN SSL PLUG 4POS IDC datasheet.pdf
CAP TANT 0.15UF 10% 75V AXIAL datasheet.pdf
CONN F PLUG RG-59/62 datasheet.pdf
RES SMD 115K OHM 1% 0.4W 0805 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
POWER ENTRY datasheet.pdf
Chip Monolithic Ceramic Capacitor 0805 X7R 2.2レF 25V datasheet.pdf