Omron Automation & Safety M22N-BG-TOA-OE
M22N-BG-TOA-OE picture photo
Mfg. Part Number
M22N-BG-TOA-OE
Brief Description
SPHERICAL ORANGE,230VAC/DC
Datasheet Download
M22N-BG-TOA-OE.pdf
Availability of M22N-BG-TOA-OE
QUANTITY
M22N-BG-TOA-OE Order Process
Ship out your order
Specifications of M22N-BG-TOA-OE
Internal Part NumberEIS-M22N-BG-TOA-OE
TypeLED
Lamp ColorOrange
Lens ColorOrange
Lens TransparencyClear
RatingsAC
Voltage230V
Current-
Panel Cutout ShapeRound
Panel Cutout Dimensions0.88" (22.30mm)
Lens Style/SizeRound with Domed Top
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M22N-BG-TOA-OE
Related LinksM22N-BG, M22N-BG-TOA-OE Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
M22N-BG-TOA-OE Details Description
Related parts for M22N-BG-TOA-OE
IC DSC 16BIT 48KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
RES SMD 191K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 16V 10% 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W datasheet.pdf