Omron Automation & Safety M22N-BG-TWA-WA
M22N-BG-TWA-WA picture photo
Mfg. Part Number
M22N-BG-TWA-WA
Brief Description
SPHERICAL WHITE 6 VAC/DC
Datasheet Download
M22N-BG-TWA-WA.pdf
Availability of M22N-BG-TWA-WA
QUANTITY
M22N-BG-TWA-WA Order Process
Ship out your order
Specifications of M22N-BG-TWA-WA
Internal Part NumberEIS-M22N-BG-TWA-WA
TypeLED
Lamp ColorWhite
Lens ColorWhite
Lens TransparencyClear
RatingsAC/DC
Voltage6V
Current-
Panel Cutout ShapeRound
Panel Cutout Dimensions0.88" (22.30mm)
Lens Style/SizeRound with Domed Top
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M22N-BG-TWA-WA
Related LinksM22N-BG, M22N-BG-TWA-WA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
M22N-BG-TWA-WA Details Description
Related parts for M22N-BG-TWA-WA
RES 22M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV 2CH DARLNG 8-SO datasheet.pdf
RES SMD 18 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 22.6 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
RES SMD 604 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONN CONTACT EARTH PIN 16AWG GOL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
IMCV 1 5/12-G-3 5 P20 THR datasheet.pdf
FLEXWIRE PRIMARY-8/ L datasheet.pdf
DIODE ZENER 24V 1.5W SMA datasheet.pdf