Omron Automation & Safety M22N-BP-TWA-YA
M22N-BP-TWA-YA picture photo
Mfg. Part Number
M22N-BP-TWA-YA
Brief Description
PROJECTED YELLOW 6 VAC/DC
Datasheet Download
M22N-BP-TWA-YA.pdf
Availability of M22N-BP-TWA-YA
QUANTITY
M22N-BP-TWA-YA Order Process
Ship out your order
Specifications of M22N-BP-TWA-YA
Internal Part NumberEIS-M22N-BP-TWA-YA
TypeLED
Lamp ColorYellow
Lens ColorWhite
Lens TransparencyClear
RatingsAC/DC
Voltage6V
Current-
Panel Cutout ShapeRound
Panel Cutout Dimensions0.88" (22.30mm)
Lens Style/SizeRound with Flat Top
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M22N-BP-TWA-YA
Related LinksM22N-BP, M22N-BP-TWA-YA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
M22N-BP-TWA-YA Details Description
Related parts for M22N-BP-TWA-YA
TRANS PNP DARL 100V 5A TO220AB datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 7.65UH SMD datasheet.pdf
DUST COVER FOR D-SUB50 FEMALE datasheet.pdf
RES 316 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE 20A 500V MIDGET TLAG UL CSA datasheet.pdf
FIXED IND 5.6NH 300MA 650 MOHM datasheet.pdf
IC EEPROM 64KBIT 1MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS SKT datasheet.pdf
22MM RED 24V WIRES datasheet.pdf
OSRAM OSTAR HEADLAMP PRO 4-CHIP datasheet.pdf
CONN PLUG 43POS datasheet.pdf