Omron Automation & Safety M22N-BP-TWA-YE
M22N-BP-TWA-YE picture photo
Mfg. Part Number
M22N-BP-TWA-YE
Brief Description
PROJECTED YELLOW,230VAC/DC
Datasheet Download
M22N-BP-TWA-YE.pdf
Availability of M22N-BP-TWA-YE
QUANTITY
M22N-BP-TWA-YE Order Process
Ship out your order
Specifications of M22N-BP-TWA-YE
Internal Part NumberEIS-M22N-BP-TWA-YE
TypeLED
Lamp ColorYellow
Lens ColorWhite
Lens TransparencyClear
RatingsAC
Voltage230V
Current-
Panel Cutout ShapeRound
Panel Cutout Dimensions0.88" (22.30mm)
Lens Style/SizeRound with Flat Top
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M22N-BP-TWA-YE
Related LinksM22N-BP, M22N-BP-TWA-YE Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
M22N-BP-TWA-YE Details Description
Related parts for M22N-BP-TWA-YE
JUMPER-H1501TR/A3049Y/X 6" datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SOJ, 9.40mm pitch datasheet.pdf
IC SRL CONFIG EEPROM 2M 32-TQFP datasheet.pdf
CAP POLYMER 100UF 20% 16V T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
AT TOOL KIT datasheet.pdf
RES 82.5 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 620MA 180 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
03P MTA156 PSTD CONN ASSY RED datasheet.pdf
CAP FILM 22NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf