Microsemi SoC M2S150TS-1FCG1152M
M2S150TS-1FCG1152M picture photo
Mfg. Part Number
M2S150TS-1FCG1152M
Datasheet Download
M2S150TS-1FCG1152M.pdf
Availability of M2S150TS-1FCG1152M
QUANTITY
M2S150TS-1FCG1152M Order Process
Ship out your order
Specifications of M2S150TS-1FCG1152M
Internal Part NumberEIS-M2S150TS-1FCG1152M
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Standard Package24
Speed166MHz
Primary AttributesFPGA - 150K Logic Modules
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Package / Case1152-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package1152-FCBGA (35x35)
Number of I/O574
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M2S150TS-1FCG1152M
Related LinksM2S150TS-, M2S150TS-1FCG1152M Datasheet, Microsemi SoC Distributor
M2S150TS-1FCG1152M Details Description
Related parts for M2S150TS-1FCG1152M
IC VIDEO SYNC SEPARATOR 8SOIC datasheet.pdf
CONN RECEPT 6P/24S/5P R/A PCB datasheet.pdf
FUSE 30A 125V T/D LIFT TRUCK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8TDFN datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 6.3V JB 0201 datasheet.pdf
FFC 1 TYPE A 9 CKTS LGT 229 datasheet.pdf
LED LH351Z COOL WHITE 5000K 2SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf
ASSY, CAP, 6 POS, AMPSEAL 16, VO datasheet.pdf