Microsemi SoC M2S150TS-1FCVG484
M2S150TS-1FCVG484 picture photo
Mfg. Part Number
M2S150TS-1FCVG484
Datasheet Download
M2S150TS-1FCVG484.pdf
Availability of M2S150TS-1FCVG484
QUANTITY
M2S150TS-1FCVG484 Order Process
Ship out your order
Specifications of M2S150TS-1FCVG484
Internal Part NumberEIS-M2S150TS-1FCVG484
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Standard Package84
Speed166MHz
Primary AttributesFPGA - 150K Logic Modules
Operating Temperature0°C ~ 85°C
Package / Case484-BFBGA
Supplier Device Package484-BGA
Number of I/O273
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M2S150TS-1FCVG484
Related LinksM2S150TS, M2S150TS-1FCVG484 Datasheet, Microsemi SoC Distributor
M2S150TS-1FCVG484 Details Description
Related parts for M2S150TS-1FCVG484
CONN HOUSING 68POS .100" DOUBLE datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD323 datasheet.pdf
RES SMD 6.65KOHM 0.01% 0.4W 1206 datasheet.pdf
ATTENUATOR 7DB 50 OHM 0805 SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RES 82.5K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.74M OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC MCU FLASH datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf