Bel Fuse Inc. M3933/14-03S
M3933/14-03S picture photo
Mfg. Part Number
M3933/14-03S
Manufacturer
Product Category
Attenuators
Brief Description
ATTENUATOR SMA QPL SCREENED
Datasheet Download
M3933/14-03S.pdf
Availability of M3933/14-03S
QUANTITY
M3933/14-03S Order Process
Ship out your order
Specifications of M3933/14-03S
Internal Part NumberEIS-M3933/14-03S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyAttenuators
Series-
Attenuation Value10dB
Tolerance±0.3dB
Frequency Range0Hz ~ 12.4GHz
Power (Watts)-
Impedance50 Ohm
Package / CaseSMA In-Line Module
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M3933/14-03S
Related LinksM3933/, M3933/14-03S Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
M3933/14-03S Details Description
Related parts for M3933/14-03S
IGBT 600V 9A 38W DPAK datasheet.pdf
Connector Receptacle 22 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
MODULE DDR 128MB 184-DIMM datasheet.pdf
RES 750K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
KK 156 HDR ASSY FRLK BREAK 14POS datasheet.pdf
RES 102K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 37POS PIN datasheet.pdf
OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES 37.4 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf