Bel Fuse Inc. M3933/16-24S
M3933/16-24S picture photo
Mfg. Part Number
M3933/16-24S
Brief Description
ATTENUATOR SMA QPL SCREENED
Datasheet Download
M3933/16-24S.pdf
Availability of M3933/16-24S
QUANTITY
M3933/16-24S Order Process
Ship out your order
Specifications of M3933/16-24S
Internal Part NumberEIS-M3933/16-24S
Series-
Attenuation Value7.5dB
Tolerance±0.5dB
Frequency Range0Hz ~ 18GHz
Power (Watts)2W
Impedance50 Ohm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M3933/16-24S
Related LinksM3933/, M3933/16-24S Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
M3933/16-24S Details Description
Related parts for M3933/16-24S
DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOT23 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
HEADER 12POS STR DUAL INSUL 1ROW datasheet.pdf
CAP CER 430PF 50V R2H 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 16V 10% 2312 datasheet.pdf
QUICK DISCONNECT UNIVERSAL datasheet.pdf
GIGA-MINIMC MODULE, TX/SSBX-SM13 datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
IC DDR1 256M 166MHZ 60BGA datasheet.pdf