Bel Fuse Inc. M3933/25-13S
M3933/25-13S picture photo
Mfg. Part Number
M3933/25-13S
Brief Description
ATTENUATOR SMA QPL SCREENED
Datasheet Download
M3933/25-13S.pdf
Availability of M3933/25-13S
QUANTITY
M3933/25-13S Order Process
Ship out your order
Specifications of M3933/25-13S
Internal Part NumberEIS-M3933/25-13S
Series-
Attenuation Value13dB
Tolerance±0.3dB
Frequency Range0Hz ~ 2GHz
Power (Watts)2W
Impedance50 Ohm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M3933/25-13S
Related LinksM3933/, M3933/25-13S Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
M3933/25-13S Details Description
Related parts for M3933/25-13S
IC REG LDO -5V 0.1A SOT23-5 datasheet.pdf
HEAT SHRINK KYNAR 3/8" X 4' datasheet.pdf
CARDEDGE LO PRO 25POS .156 GRN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 0.65A SYNC 8LTCC datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 1% 3/4W 1210 datasheet.pdf
GDT 130V 30% 15KA THROUGH HOLE datasheet.pdf
CABLE 2COND 18AWG BLK SHLD 500' datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.25 JMPR LGT 102 TYP datasheet.pdf
BOARD DEV FOR EPC8009 65V EGAN datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 15V 2214 datasheet.pdf