Littelfuse M4700.0050
M4700.0050 picture photo
Mfg. Part Number
M4700.0050
Manufacturer
Product Category
Specialized
Brief Description
INDICATOR PANEL 20 CHANNELS
Datasheet Download
M4700.0050.pdf
Availability of M4700.0050
QUANTITY
M4700.0050 Order Process
Ship out your order
Specifications of M4700.0050
Internal Part NumberEIS-M4700.0050
Lead Free Status / RoHS StatusLead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilySpecialized
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M4700.0050
Related LinksM4700, M4700.0050 Datasheet, Littelfuse Distributor
M4700.0050 Details Description
Related parts for M4700.0050
RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
KK 100 HDR ASSY BKWY 03CKT datasheet.pdf
IC REG LDO 3.4V 0.2A 4SSON datasheet.pdf
MINIFIT JR 18 CKT V0 WDRAINPEGS datasheet.pdf
MOSFET N-CH 20V SOT23 datasheet.pdf
AB 47C 46#16, 1#12 PIN PLUG datasheet.pdf
Low-Cost, 300 MHz Rail-to-Rail Amplifiers IC datasheet.pdf