Lattice Semiconductor Corporation M4A3-32/32-10JNI
M4A3-32/32-10JNI picture photo
Mfg. Part Number
M4A3-32/32-10JNI
Manufacturer
Product Category
Embedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices)
Brief Description
IC CPLD 32MC 10NS 44PLCC
Datasheet Download
M4A3-32/32-10JNI.pdf
Availability of M4A3-32/32-10JNI
QUANTITY
M4A3-32/32-10JNI Order Process
Ship out your order
Specifications of M4A3-32/32-10JNI
Internal Part NumberEIS-M4A3-32/32-10JNI
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package26
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyEmbedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices)
SeriesispMACH® 4A
PackagingTray
Programmable TypeIn System Programmable
Delay Time tpd(1) Max10.0ns
Voltage Supply - Internal3 V ~ 3.6 V
Number of Logic Elements/Blocks-
Number of Macrocells32
Number of Gates-
Number of I/O32
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case44-LCC (J-Lead)
Supplier Device Package44-PLCC (16.58x16.58)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M4A3-32/32-10JNI
Related LinksM4A3-32/, M4A3-32/32-10JNI Datasheet, Lattice Semiconductor Corporation Distributor
M4A3-32/32-10JNI Details Description
Related parts for M4A3-32/32-10JNI
TERM BLOCK PLUG 10POS 3.81MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 160PS DIP .050 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
FUSE MOD 700A 700V BLADE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 25W datasheet.pdf
MINIFITJRHDR VT SR W/PGS 12POS datasheet.pdf
RES 1M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.8K OHM 5% 0.15W 0705 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf