Lattice Semiconductor Corporation M4A3-32/32-12JNI
M4A3-32/32-12JNI picture photo
Mfg. Part Number
M4A3-32/32-12JNI
Brief Description
IC CPLD 32MC 12NS 44PLCC
Datasheet Download
M4A3-32/32-12JNI.pdf
Availability of M4A3-32/32-12JNI
QUANTITY
M4A3-32/32-12JNI Order Process
Ship out your order
Specifications of M4A3-32/32-12JNI
Internal Part NumberEIS-M4A3-32/32-12JNI
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package26
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyEmbedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices)
SeriesispMACH® 4A
PackagingTray
Programmable TypeIn System Programmable
Delay Time tpd(1) Max12.0ns
Voltage Supply - Internal3 V ~ 3.6 V
Number of I/O32
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case44-LCC (J-Lead)
Supplier Device Package44-PLCC (16.58x16.58)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M4A3-32/32-12JNI
Related LinksM4A3-32/, M4A3-32/32-12JNI Datasheet, Lattice Semiconductor Corporation Distributor
M4A3-32/32-12JNI Details Description
Related parts for M4A3-32/32-12JNI
IC OPAMP TRANSCOND 2MHZ 16DIP datasheet.pdf
FERRITE H/F EMI CLAMP-ON 13.00MM datasheet.pdf
RES SMD 4.12K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 97.6 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
ANGL PWR DIST BX 125V20A 100' datasheet.pdf
IMPACT ORTHO BP 4X8 OPEN ENDS- S datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
FUSED MODULAR PROBES 0.5A/1000V datasheet.pdf