Lattice Semiconductor Corporation M5LV-512/256-12SAI
M5LV-512/256-12SAI picture photo
Mfg. Part Number
M5LV-512/256-12SAI
Brief Description
IC CPLD 512MC 12NS 352SBGA
Datasheet Download
M5LV-512/256-12SAI.pdf
Availability of M5LV-512/256-12SAI
QUANTITY
M5LV-512/256-12SAI Order Process
Ship out your order
Specifications of M5LV-512/256-12SAI
Internal Part NumberEIS-M5LV-512/256-12SAI
Delay Time tpd(1) Max12.0ns
Voltage Supply - Internal3 V ~ 3.6 V
Number of Gates-
Number of I/O256
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case352-LBGA
Supplier Device Package352-SBGA (35x35)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M5LV-512/256-12SAI
Related LinksM5LV-512/, M5LV-512/256-12SAI Datasheet, Lattice Semiconductor Corporation Distributor
M5LV-512/256-12SAI Details Description
Related parts for M5LV-512/256-12SAI
VOLTMETER 2VDC LCD PANEL MOUNT datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 20V 0.33A ES6 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.05V/ADJ 3A 8SOP datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE PIN datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 3W DO204AL datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X38.5MM 12VDC WIRE datasheet.pdf