ITT Cannon, LLC M83513/25-B01CP
M83513/25-B01CP picture photo
Mfg. Part Number
M83513/25-B01CP
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
M83513/25-B01CP
Datasheet Download
M83513/25-B01CP.pdf
Availability of M83513/25-B01CP
QUANTITY
M83513/25-B01CP Order Process
Ship out your order
Specifications of M83513/25-B01CP
Internal Part NumberEIS-M83513/25-B01CP
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M83513/25-B01CP
Related LinksM83513/, M83513/25-B01CP Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
M83513/25-B01CP Details Description
Related parts for M83513/25-B01CP
IC REG LDO ADJ 0.15A TSOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES 22K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
DIODE ZENER 82V 1.5W DO214AC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf
MICRO 31C P 48" WHT JACKS NI datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
MOSFET QUAD SAB 2.5V EE 16SOIC datasheet.pdf
220UF 10V 9.53X28.58 AXI datasheet.pdf