Amphenol Pcd M85049/51-1-10W
M85049/51-1-10W picture photo
Mfg. Part Number
M85049/51-1-10W
Brief Description
CONN BACKSHELL
Datasheet Download
M85049/51-1-10W.pdf
Availability of M85049/51-1-10W
QUANTITY
M85049/51-1-10W Order Process
Ship out your order
Specifications of M85049/51-1-10W
Internal Part NumberEIS-M85049/51-1-10W
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M85049/51-1-10W
Related LinksM85049/, M85049/51-1-10W Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
M85049/51-1-10W Details Description
Related parts for M85049/51-1-10W
IC OPAMP GP 5.1MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 4.12K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .125 SQ WW datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 6.3V 10% 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 68POS .100" DBL PCB datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 4A 1206-8 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
RES 8.66K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK MARKER datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 37POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC datasheet.pdf