Amphenol Pcd M85049/52-1-28W
M85049/52-1-28W picture photo
Mfg. Part Number
M85049/52-1-28W
Brief Description
CONN BACKSHELL
Datasheet Download
M85049/52-1-28W.pdf
Availability of M85049/52-1-28W
QUANTITY
M85049/52-1-28W Order Process
Ship out your order
Specifications of M85049/52-1-28W
Internal Part NumberEIS-M85049/52-1-28W
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M85049/52-1-28W
Related LinksM85049/, M85049/52-1-28W Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
M85049/52-1-28W Details Description
Related parts for M85049/52-1-28W
RES SMD 68 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 1.5A 250VAC 450VDC datasheet.pdf
CONVERTER DC-DC 10W 12V SGL datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 12AWG GREEN 1000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
IC PD SW CURR LIMIT SOT26 datasheet.pdf
CONN FFC FPC VERT 8POS 1MM SMD datasheet.pdf