Amphenol Pcd M85049/88-21W03
M85049/88-21W03 picture photo
Mfg. Part Number
M85049/88-21W03
Brief Description
CONN BACKSHELL
Datasheet Download
M85049/88-21W03.pdf
Availability of M85049/88-21W03
QUANTITY
M85049/88-21W03 Order Process
Ship out your order
Specifications of M85049/88-21W03
Internal Part NumberEIS-M85049/88-21W03
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M85049/88-21W03
Related LinksM85049/, M85049/88-21W03 Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
M85049/88-21W03 Details Description
Related parts for M85049/88-21W03
RES ARRAY 4 RES 6.2 OHM 0804 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
RES SMD 12 OHM 5% 2W MELF datasheet.pdf
XFRMR 3.3V 11W 155.5UH POE EP13 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 30V 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
BLOCK SPADE KRIMPTITE TAPED datasheet.pdf
RES 0.21 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE SW 1A 600V 250NS DO204AL datasheet.pdf